9 основних правил догляду за волоссям

9 основних правил догляду за волоссям

Для того що б уникати сухого, кудрявого, ламкого, або пошкодженого волосся, ось правила, які потрібно вжити для догляду за волоссям.

1. Зменшити кількість використання приборів для укладки.

Один з найпростіших способів пошкодити волосся – це використання надмірної кількості тепла. Миття волосся гарячою водою позбавляє його від масел і відкриває кутикулу, а сушіння, використання  плойки або завивка при високій температурі зроблять волосся більш ламким та сухим. Не використовуйте випрямляч, що перевищує 180 градусів Цельсія , і не варто купляти дешеві плойки або утюжки для волосся, адже у них не надто хороші матеріали які використовуються для нагріву.

2. Завжди використовуйте захисний засіб перед укладкою.

Навіть при нижчих температурах нагрівальні інструменти все ще пошкоджують наше волосся. Простий спрей або сироватка, що попередньо укладає форму, допоможе покрити волосся і краще пережити теплову шкоду. 

 3. Вибирайте тісні зачіски рідше

Щільні зачіски  або хвостики сильно натягують на шкіру голови. По-перше, вони можуть доставляти вам частіші головні болі з часом, по-друге, постійне натягування ваших волосяних фолікулів може пошкодити волосся. Якщо вам не зручно з розпущеним волоссям, то краще його зібрати в косу.

4. Завжди кондиціонуйте волосся

Ви можете відчувати, що ваше волосся досить здорове, щоб не використовувати кондиціонера, але якщо у вас довге волосся, він допоможе вам  в процесі розчісування, а це означає, що ваше волосся буде більш гладким, керованим і менш схильним до розриву від вузлів. Якщо у вас дійсно тонке волосся, виберіть більш легкі кондиціонери або спробуйте зворотній шампунь, де спочатку ви використовуєте кондиціонер, а потім через кілька хвилин змиваєте його.

5. Уникайте розчісування волосся, коли воно мокре

Ваше волосся є максимально крихкими при намоканні, тому вам слід уникати розчісування щільними щітками. Такі засоби, як гребінці з широкими зубчиками, вони є більш щадні і їх можна використовувати для розчісування кондиціонера нанесеного на волосся. Навіть якщо ви сушите волосся, вам слід зробити грубу сушку, використовуючи лише пальці, поки воно майже повністю не висохне.

6.Вибір продуктів без силікону

Такі продукти, як сироватки для волосся, які містять силікон, роблять волосся красивими та гладкими, але також вони роблять його жирними раніше, ніж продукт,  силікону не міститься. Це означає, що волосся потрібно мити частіше, що в свою чергу, позбавить його від природних олій.

7. Мийте волосся рідше

Якщо у вас особливо сухе волосся, це може бути результатом надто частого миття голови, і із занадто гарячою водою.  Якщо у вас густе волосся, вибирайте менш жорсткі шампуні, і фокусуйте шампунь там, де це найбільше потрібно, як ваша шкіра голови.

 8.Дотримуйтесь дієти

Може здатися, що це правило не має нічого спільного з вашим волоссям. Білок – це будівельний матеріал волосся. Волосся вважається несуттєвою тканиною, тому організм спочатку не надсилає білок до волосяних фолікулів – він фокусується на основних органах, таких як серце або печінка, але якщо ви їсте достатньо, організм зможе розподіляти білок скрізь, де це потрібно. Ще одна важлива поживна речовина – залізо. Це джерело енергії для волосся, це мінерал, який потребує волосся. Дослідження показали, що  дефіцит заліза пов’язаний із втратою волосся.

9. Приймайте вітаміни

Вітаміни незамінні. Вітамін А має дійсно корисні властивості для вашого волосся через живильні та антивікові функції. Зауважте, що дефіцит вітаміну А може спричинити лупу, сухість волосся та шкіру голови.  Вітамін С сприяє кровообігу і, отже, росту волосся. Нарешті, вітамін Е має антиоксидантні властивості.

9 основних правил догляду за волоссям
Next Post

No more post

Вам також може сподобатися

1
Залиште відповідь

avatar
1 Коментуйте теми
0 Відповіді теми
1 Підписники
 
Більшість відгукнулися на коментар
Найгарячіша тема коментаря
  Підписатися  
нові найдавніший більшість голосували
Повідомте про
JamesJag
Гість
JamesJag

[url=http://skoperations.site/q_demo_account.php]New search engine. – 1000 000$ [/url]

Please be the one that control your trading situation, do not fooled the actual market. Real estate will again come back in favor and interest rates will likely rise in 2011 and/or 2012.
New search engine. – 1000 000
You can invest money in silver in excess of $40 one ounce in 2011 or select gold nov 16 $1500, prior to you invest I’ve got a story for your entire family. Timing is everything indicates invest money in these precious metals, so I’ll give you some background first.