Як підтримувати чистоту в домі при найменших зусиллях.

Як підтримувати чистоту в домі при найменших зусиллях.

У цій статті, було зібрано кращі поради, щодо підтримки чистоти в домі, при найменших зусиллях. Вони допоможуть відчувати себе затишно вдома, та виробити декілька корисних звичок.

Приділяти прибиранню 15 хв. в день.

     Кожного дня, приділяйте увагу прибиранню принаймні 15 хвилин в день. Це допоможе рівномірно розприділити час який ви затрачаєте на наведення чистоти. Якщо, наводити лад протягом тижня, то не доведеться тратити на це цілий вихідний.       

     Можете по графіку відповідати за чистоту конкретного місця. Наприклад: у понеділок – протерти пил; вівторок – вологе прибирання; середа – порядок на кухні і тд.

Кожна річ повинна мати своє місце.

     Набагато зручніше наводити порядок, якщо знати куди річ потрібно покласти. Розподіліть предмети відносного їхнього призначення. Наприклад, якщо, займаєтесь професійною зйомкою виділіть полицю для знарядь відео чи фотозйомки , і розсортуйте інші речі в кімнаті. Якщо, полюбляєте читати, можете облаштувати місце для книг, щоб це було зручно та красиво.

Як підтримувати чистоту в домі при найменших зусиллях.

Позбавтесь всього лишнього

     Мінімалізм і нічого більше. Якщо вам більше до вподоби просторі, наповненні повітрям кімнати, аніж забиті мотлохом полиці, який не приносить користі, лише збирають пил то швидше всього ви справжній цінитель мінімалізму.  Організуйте оселю так, щоб не було нічого лишнього, лише ті предмети та елементи дизайну якими користуєтесь. Це допоможе зробити кімнату просторішою, та затишною.

Проводьте прибирання з користю для себе.

Використовуйте свій час максимально продуктивно.  Поєднайте наведення чистоти в домі з іншим корисним ділом. Якщо, ви давно хотіли прослухати аудіо книгу, розібратись в новому ремеслі, пройти аудіо курс, але часу завжди бракувало, можете це робити паралельно з клінінгом. Включіть книгу, подкаст, курс чи інше джерело аудіо інформації в навушниках або на колонках – це допоможе зробити процес прибирання більш цікавим та корисним для вас.

Введіть в життя корисні привички, які допоможуть підтримувати чистоту.

Візьміть за основу поведінку, яка дозволить не створювати безпорядок дома. Наприклад: мийте за собою посуд, складайте одяг в шафу зразу після того як переодягаєтесь, якщо наслідили взуттям по підлозі або забруднили раковину, одразу ж протріть за собою. Якщо виробити такі привички, це буде великим досягненням не тільки в рамках чистоти, а і для вас особисто.

Отже, надіємось наші поради дозволять вам з легкістю підтримувати порядок в оселі, а також цей процес не буде у вас асоціюватись з небажаним проведенням часу, а навпаки, як приємне та корисне заняття.

Вам також може сподобатися

1
Залиште відповідь

avatar
1 Коментуйте теми
0 Відповіді теми
1 Підписники
 
Більшість відгукнулися на коментар
Найгарячіша тема коментаря
  Підписатися  
нові найдавніший більшість голосували
Повідомте про
Mykola Kriukov
Член
Mykola Kriukov
Рейтинг :
     

Круто!