Прості поради щодо подолання лінощів

Прості поради щодо подолання лінощів

Що таке лінь?

Це бажання відпочивати, нічого не робити, чинити опір зусиллям, зволікати і відкладати займатись справами.

Це стан пасивності, який дозволяє речам залишатись такими, якими вони є.

Іноді нам подобається трохи лінуватися, як, наприклад, після напруженої роботи, або коли ми залишаємося в ліжку в дуже холодний день. Однак, якщо кожен раз лінь пересилює бажання працювати, займатись потрібними та корисними справами, з цього приводу потрібно щось робити.

Для того, щоб виконувати наші завдання, ефективно працювати, жити повною мірою та досягати успіху, ми повинні навчитися долати лінь.

Прості поради щодо подолання лінощів:

1) Розбийте завдання на більш дрібні

Ми часто уникаємо завдань, оскільки ми вважаємо їх занадто великими, занадто непосильними, занадто стомлюючими або які займають занадто багато часу.

Розбиття завдання на кілька менших завдань може вирішити цю проблему. Тоді кожне з них не здасться таким складним чи залякуючим. Замість того, щоб мати одну велику задачу, ми матимемо ряд невеликих дій, які не потребують занадто великих зусиль.

Цей підхід може бути застосований не тільки до завдань, але і до цілей  та всього іншого, що ми хотіли або мали би зробити, які як правило тануть у великій мірі через лінь та внутрішній опір, який переслідує нас. 

 2) Відпочинок, сон і фізичні вправи

У деяких випадках лінь виникає через втому і нестачу енергії. Якщо, це про вас, тоді потрібно відпочити та надати організму бажаний сон. Також організм потребує достатньо свіжого повітря та фізичних вправ.

3) Мотивація

У деяких випадках причина ліні пов’язана з відсутністю мотивації. Ви можете посилити мотивацію за допомогою утверджень, візуалізації та роздумів про важливість виконання поставленого завдання чи досягнення вашої мети.

4) Мати бачення того, ким ви хочете бути

Якщо часто розмірковувати над тим, якою людиною ми хочемо бути, над цілями, яких ми хочемо досягти, і життям, яким ми хочемо жити, може спонукати нас до дії.

5) Подумайте над перевагами

Подумайте про користь, яку ви отримаєте, якщо подолаєте свою лінь і вживете заходів для досягнення мети, а не думайте про труднощі чи перешкоди. Зосередження уваги на труднощах виконання завдання веде до зневіри, уникнення роботи над цілями та до лінощів. Важливо, щоб ви орієнтували свою думку та увагу на переваги, а не на труднощі.

6) Роздумуючи над наслідками

Подумайте, що буде, якщо ви піддастесь ліні, і не виконаєте своїх завдань чи цілей. Думаючи про наслідки тривалого ледарства, також може підштовхнути вас до дій.

Прості поради щодо подолання лінощів

7) Робити справи “одну за одною”

Зосередьтеся на тому, щоб робити щось одне. Якщо ви відчуваєте, що вам належить зробити багато, ви, ймовірно, відчуєте себе безсилим та лінь подолає вас, замість того, щоб ви долали її.

8) Візуалізація

Ваша уява має великий вплив на ваш розум, звички та дії. Візуалізуйте себе, виконуючи завдання легко, енергійно та захоплено. Зробіть це перед тим, як почати із завдання, а також коли ваші лінощі або розум пошепки відмовляють від роботи та переконують байдикувати.

9) Повторіть твердження

Скажіть собі:
“Я можу досягти своєї мети”.
“У мене є сила і мотивація діяти і робити все, що я хочу або маю робити”.
“Виконання поставлених завдань робить мене сильнішим”.

10) Розгляньте кожне завдання як вправу, щоб зробити вас сильнішими, рішучішими та наполегливішими.

11) Прокрастинація

Уникайте зволікання, яке є формою ліні. Якщо є щось, що вам потрібно зробити, чому б не зробити це зараз і закінчити з цим? Чому дозвольте справам припадати пилом на полиці?

12) Вчіться у успішних людей

Спостерігайте за успішними людьми, і як вони не дозволяють ледарстві перемогти.  Переймайте корисні звички, вчіться у них, розмовляйте та спілкуйтеся з ними.

Подолання цієї звички відкладати справи «на потім» здійснюється шляхом щоденної праці над пунктами у вашому списку справ та завдань. Кожен раз, коли ти долаєш свою лінь, ти стаєш сильнішим. Кожен раз, коли ви вирішили діяти, ви збільшуєте свою здатність до перемоги, досягнення цілей та вдосконалення свого життя.

Якщо стаття була корисна просимо Вас залишити відгук, та прочитати інші корисні статті на нашому сайті.

Вам також може сподобатися

Залиште відповідь

avatar
  Підписатися  
Повідомте про