ТОП 5 корисних звичок для покращення життя

Як підтримувати чистоту в домі при найменших зусиллях.

Неможливо стати найкращою версією себе одразу. Щоб досягти результату, потрібно рухатись послідовно, і вдосконалювати себе кожен день. Щоб принести позитивні зміни у своє життя потрібно знати, які звички в собі ви повинні розвивати для досягнення своєї мети.

Ми є тим, що постійно робимо. Отже, досконалість не дія, а звичка.

Аристотель

Дослідження Університету Дьюка показало, що більше 40 відсотків дій які виконуєте кожен день не фактичні рішення, а звички. Звички є ключем до розблокування вашого повного потенціалу.

Тут я зібрав звички які на мою думку будуть найбільш корисними і підійдуть майже усім.

1. Виробіть режим сну

ТОП 5 корисних звичок для покращення життя

Ми живемо в епоху зайнятість. В нас час працювати всю ніч – це похвально. Але сон є одним з (якщо не) найбільш важливих компонентів здоров’я.

Коли ми думаємо про те які звички впровадити для покращення життя, сон рідко навіть у списку. Режим сну допомагає нам покращити спогади, обробляти інформацію у фоновому режимі та зміцнювати наш стан енергії перед викликами які стоять перед нами.

Незважаючи на те, що більшість досліджень вказують на те, що ідеальний сон – це 8 годин, але кожен організм може потребувати різний час сну. Важливо перевірити, що найкраще підходить для вас. Прокидайтесь в той же час кожен день, коли ввечері ваш організм буде подавати ознаки того, що йому потрібен сон, лягайте спати, так ви зможете визначити який час для сну вам потрібен.

Щоб дотримуватися розкладу, налаштуйте будильник за годину до сну: це дасть вам достатньо часу, для того, щоб завершити справи та підготкватись до сну.

2. Фізичні вправи регулярно

ТОП 5 корисних звичок для покращення життя

Ваше тіло є вашим найважливішим інструментом. Кращий спосіб подбати про нього – це виконувати фізичні вправи кожного дня, або декілька разів на тиждень (в залежності від складності вправ).

Спорт дає величезну вигоду як для тіла і розуму. Для початку, це підвищує вашу впевненість і енергію тіла. Також, це відмінний спосіб боротьби з стресом та покращенням сну

Тренування є не тільки одним з найважливіших ключів до здорового тіла, це основа динамічної і творчої інтелектуальної діяльності.

Джон Ф. Кеннеді

Щоб все зробити правильно, та не завдати шкоди своєму тілу, можете записатись в спорт зал, або ж знайти онлайн курси або уроки які дозволять вам робити все вірно.

І найголовніше, процес має приносити вам задоволення. Немає сенсу починати щось робити, якщо, вам це не подобається. Знайдіть тип вправ які вам підійдуть, можливо це будуть вправи які зміцнюють ваші м’язи, або ж витривалість, або ж і це і інше.

Найкращим видом вправ є той, який ви дотримуєтеся і любите робити.

3. Здорове харчування

ТОП 5 корисних звичок для покращення життя

Їжа – це паливо для вашого організму. Наявність здорової дієти дає вам більше енергії, підвищує продуктивність і допомагає вам краще тренуватись.

Здорове харчування є одним з тих хороших щоденних звичок, що кожен знає, але мало хто практикує. Чому? Ми всі знаємо, що таке корисна їжа. М’ясо, риба, овочі, горіхи: добре. Чіпси, цукерки: шкідливо.

Подбайте про своє тіло. Це єдине місце, де ви повинні жити.

Джим Рон

Краще готувати в домашніх умовах: ресторани зазвичай додають багато солі і цукру в їжу, з тим щоб зміцнити смак. Коли ви готуєте в дома, у вас є більше контролю над інгредієнтами та методами підготовки.

І ось ще одина підказка: Якщо у вас є тільки здорова і смачна їжа у вашому домі, вам навіть не доведеться робити вибір. Ви будете їсти те, що перед вами. Ваша дієта починається в супермаркеті.

4. Медитація

ТОП 5 корисних звичок для покращення життя

Медитація допомагає вам розвинути концентрацію, ясність, позитивне мислення і спокійне бачення істинної природи речей.

Через медитацію пізнається безмежне. Лише в безмежному по-справжньому щастя. У малому немає його.

Девід Лінч

Щоб розвинути звичку медитації щодня, почніть з малого. Просто медитуйте протягом 2 хвилин на день. Ви можете використовувати безкоштовні курси медитації, яких є достатньо. Не турбуйтеся про глибину або “чи роблю я все вірно?”. Це приходить пізніше. Зараз, зосередтесь на побудові звички медитувати кожен день.

5. Розвиток мислення

ТОП 5 корисних звичок для покращення життя

Вирішуйте проблеми, рішення яких ви незнаєте. Рзвиток походить від важких завдань і з’ясування того, як їх подолати. Чим блище ви знаходитесь до рішення тим більше знань ви отримали. Слова Ілона Маска: “ви повинні прийняти підхід, в якому ви помиляєтеся. Ваша мета бути менш неправильним “. Якщо рішення не приходить, попробуйте підійти до проблеми з іншого кута, і так поки ви не переможете.

Розширте свої знання, читаючи книги, проходячи онлайн курси, переглядаючи документальні фільми, читаючи про вашу галузь, і навчання в інших людей. Розвиток вашого мислення проносить прогрес як для вашого особистого, так і професійного життя.

Те, що ви сьогодні і що ви будете виконувати має пряме відношення до якості звички ви формуєте. Прийняти ці хороші Щоденні звички і почати перетворення вашого життя сьогодні.

Як підтримувати чистоту в домі при найменших зусиллях.
Previous Post

No more post

Вам також може сподобатися

1
Залиште відповідь

avatar
1 Коментуйте теми
0 Відповіді теми
1 Підписники
 
Більшість відгукнулися на коментар
Найгарячіша тема коментаря
  Підписатися  
нові найдавніший більшість голосували
Повідомте про